Pracovní nabídka
V případě zájmu o nabízená místa posílejte profesní životopis a motivační dopis na adresu info.spirala@seznam.cz nejpozději do 25.2.2018 včetně. Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru. Datum jeho konání bude oznámen.

Pracovní asistent pro Kafárnu

Nabízíme na hlavní pracovní poměr místo pro pracovního asistenta se zkušeností a vzděláním v sociální oblasti (min. absolvování kurzu "Pracovník v sociálních službách").

Zaměstnání na dobu: určitou, 1 rok s možností prodloužení smlouvy 

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:  praxe v sociálních službách vítána, motivace k práci s cílovou skupinou - lidé s duševním onemocněním, motivace k práci v prostředí tréninkové kavárny, znalost práce na PC, psychická stabilita, schopnost empatie, schopnost týmové spolupráce, flexibilní přístup, loajalita, ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost včetně zdravotního průkazu v potravinářství, samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, práce v týmu, možnost seberealizace, prostor pro sebevzdělávání a odborný růst.

Vedoucí týmu údržby zeleně

Na dohodu o pracovní činnosti, nebo zkrácený pracovní úvazek hledáme zkušeného člověka v oblasti údržby zeleně pro pozemky firmy Vyncke s.r.o. na Frýdecko-Místecku.

Vhodné pro: OZP

Zaměstnání na dobu: určitou od 1.3.2018 do 30.11.2018

Minimálně požadované vzdělání: Vyučen,  řidičský průkaz skupiny B

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady: Výhodou OZP, požadujeme zkušenosti s údržbou zeleně veřejných prostor. Práce venku, vedení týmu a koordinace práce menší skupiny zaměstnanců OZP. Organizační a komunikační dovednosti, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením. Začátek pracovní doby v Ostravě. Zajištění dovozu pracovníků na pracoviště v Chlebovicích služebním osobním vozidlem.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, práce v týmu, možnost vývoje pracovních a odborných dovedností.

Pracovnice šicí dílny

Nabízíme na zkrácený úvazek 0,5 místo v šicí a rukodělné dílně vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením.

Zaměstnání na dobu: určitou od 1.3.2018 do 31.12.2018, možnost prodloužení

Minimálně požadované vzdělání: Základní vzdělání

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady: Vyhrazeno pro OZP, požadujeme základní dovedností s prací na šicím stroji, výhodou aktivní šití, vyučení v oboru a vztah k rukodělným činnostem. Šití menších dekoračních a bytových doplňků, jednoduché hračky pro děti. Dekorační a výtvarné práce.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, práce v týmu pod vedením vedoucí, možnost vývoje pracovních dovedností a možnost uplatnění vlastní kreativity. Psychosociální podpora zaměstnanců.                                                                 

Pracovník údržby zeleně

Na zkrácený pracovní úvazek min. 0,3 hledáme pracovníka údržby zeleně, místo vyhrazeno pro OZP.

Zaměstnání na dobu: určitou od 1.3.2018 do 31.12.2018, možnost prodloužení pracovní smlouvy

Minimálně požadované vzdělání: Základní vzdělání

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady: Vyhrazeno pro OZP, výhodou zkušenosti s údržbou zeleně (sekání trávy, řezání dřeva). Práce venku. Pracoviště v Chlebovicích, dovoz z Ostravy zajištěn.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, práce v týmu pod vedením vedoucího, možnost vývoje pracovních dovedností.

Úklidový pracovník

Nabízíme pracovní uplatnění vyhrazeno pro OZP na místo úklidového pracovníka. Na zkrácený úvazek, možná individuální domluva výše úvazku.

Pracoviště Spirály o.p.s. Čujkovova a Volgogradská Ostrava- Zábřeh a U Oblouku Ostrava-Poruba.

Zaměstnání na dobu: určitou od 1.3.2018 do 31.12.2018, možnost prodloužení smlouvy

Minimálně požadované vzdělání: Základní vzdělání

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady: Vyhrazeno pro OZP, zkušenosti s úklidem veřejných prostor vítány, 4 hodinová fyzická práce.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, práce v týmu, možnost vývoje pracovních dovedností.